Zkušenosti uživatelů

 • Lupenka mého tatinka

  Dobrý den,

  Vaše zpráva mě velice potěšila a bylo by velmi dobré ,aby lidičky,kteří mají stejný problém věděli,že existují přípravky, které opravdu pomůžou. Přípravky objednávám pro mého tatínka,který má lupenky po celém těle. Opravdu po celém těle. Byl až kolikrát z toho tak otrávený,svědí to, velké zarudlé fleky no prostě strašné. V létě nechtěl chodit ani v kraťasích jak se cítil nepříjemně. Tyto přípravku používá pravidelně a cítí se moc dobře. Fleky mu téměř vymizeli některé úplně zmizeli .Člověk ,který ho nezná by sotva řekl,že má lupenku. Opravdu ten rozdíl je obrovský. A hlavně vidím,že psychyka mého taťky je absolutně v pohodě.Vřele všem ,kdo zápasí s touto dědičnou chorobou doporučuji. Opravdu to pomůže. Přeji krásný den a dobrého pocitu.

  S pozdravem

  D.B.

  3.4. 2014

 • DR MICHAELS jsou to jediné produkty, které mi pomohly

  Dobrý den, Vaše výrobky používám už šest let a jsou to jediné produkty, které mi pomohly. Lupenkou trpím od mládí (mám ložiska po celém těle) a je mi přes padesát let, vyzkoušela jsem tedy různou léčbu, nejvíce mi vždy pomáhal pobyt u moře, ale to jen na krátkou dobu a pak se zase nemoc zhoršila. V posledních šesti letech, kdy používám Vaše výrobky, jsem ve velmi dobrém tělesném i psychickém stavu a jsem takto velmi spokojená.                          

   AO Pelhřimov

  3. 4. 2014

 • Podpora pojišťovny by mi velmi pomohla

  "Bylo by dobré, pokud by pojišťovna přispívala na tyto přípravky, protože nejsou zrovna nejlacinější. Já jsem invalidní důchodkyně (47 let), lupénkou trpím od svých 10 let a samozřejmě z mého ne moc vysokého důchodu je koupě všech prostředků znát."

  Jana Hráská

 • Nadšení z účinků

  "Po marné snaze lupénku nějak léčit a po dlouhém finančním váhání jsem sadu přípravků Dr Michaels za skoro 1/3 mého skromného důchodu zakoupil. Byl jsem nadšen jeho výsledky a účinky."

  Luboš Polák

 • Příspěvek pojišťovny na lék Dr Michaels

  "Přeji si, aby byl účinný lék Dr Michaels na lupénku hrazen pojišťovnou. S problémy spojenými s touto nemocí se potýkám již 38 let. Přispívám celý život na zdravotní pojištění slušnou částkou a patřím mezi ty, kteří z ní jinak čerpají velmi málo. A právě toto onemocnění vyžaduje tolik nákladné péče. Přeji to všem, kteří trpí touto nemocí."

  Marie H., Praha 3

 • Nechci, aby můj syn stále užíval kortikoidy

  "Můj syn trpí lupénkou už od dětství. Nyní jsou Dr Michaels jediné přípravky, které mu na lupénku zabírají. Protože si denně maže téměř celé tělo, léčba je velmi drahá, proto by nám velmi pomohlo, kdyby na přípravky Dr Michaels přispívala pojišťovna."

  Věra Bendová, Nivy

 • Dr Michaels si zaslúži podporu zdravotných poisťovní

  "Konečne výrobok proti psoriáze, ktorý si plne zaslúži byť dotovaný zdravotnými poisťovňami."

  Štefan Jankovič, Praha

 • Dr Michaels nepomáhá jen na lupénku

   "Jsem matka tříleté holčičky s ichtyózou, která má postižené skoro celé tělo. Přípravky Dr Michaels zlepšují stav její kůže. Používáme je ovšem jen na určité části těla, protože jsou velmi drahé. My navíc neděláme v jejich užívání přestávky, jako je tomu u pacientů s lupénkou. Dopad toho, že na ně nepřispívá zdravotní pojišťovna, je tedy pro nás ještě citelnější."

  Jiřina Hrbáčová, Ostrava-Poruba

 • Jeden z mála účinných výrobků na lupénku

   "Jedná se o vynikající výrobek, který mi jako jeden z mála pomohl na mé problémy s lupénkou."

  Tomáš Drazdík, Příbram

 • Dr Michaels funguje

  "Dr Michaels má výsledky v léčbě lupénky, což žádný jiný lék zatím nemá."

  Václav Vašák, Praha 8

 • Proč vyhazovat peníze za jinou léčbu?

  "Dr Michaels je jediný přípravek, který mi za 47 let léčby pomohl, tak proč vyhazovat peníze za jinou léčbu? Finančně to přijde nastejno s jinými přípravky, rozdíl je v tom, že Dr Michaels jako jediný přináší i výborné výsledky."

  Anna Kopecká, Hustopeče nad Bečvou

 • Nečekaná spokojenost s výsledky léčby

  "Upřímně, moc jsme tomu nevěřili, ale člověk nic neztratí. Přípravky Dr Michaels jsme použili letos poprvé, všechny tři dohromady. Náš člen rodiny má ale lupénku v takovém rozsahu, že mu to na dlouho nevydrželo. Nicméně s výsledky léčby byl spokojený, bohužel ale nemáme tolik finančním prostředků, abychom mu často dopřávali tyto přípravky."

  Erika Kouřímská

 • Před Dr Michaels smekám klobouk

  "Musím přiznat, že tak velkou úspěšnost Vašich léků jsem nečekal. Po 20 letech konečně první lék, který zabírá, a má lupénka mizí."

  Jiří Bastl

 • Ojedinelá pomoc na lupienku

  "Mám dosť zlú formu psoriázy a toto je jedna z mála vecí, ktorá mi pomohla, teda vlastne jedna z dvoch."

  Martina Kubinová

 • Přípravky Dr Michaels musím všem vřele doporučit

  "Vzhledem k předchozím nákladům neúspěšné dlouholeté léčby (různé masti, krémy, šampony, lázně apod.) a radikálnímu zlepšení lupénky po léčbě přípravky Dr Michaels vřele doporučuji tyto přípravky zařadit do běžných léčebných metod."

  Karel Elis, Kadaň

 • Jsem nadšená!

  "Jsou to skutečně zázračné přípravky – fungují. Jsem jimi naprosto nadšena. Je to poprvé, co mi něco opravdu pomohlo! Trpím chronickou lupénkou a běžná farmaka nepomáhala, spíš naopak. Toto je poprvé, co jsem uvěřila, co se píše na Vašich stránkách, a můžu jen potvrdit, že tyto přípravky skutečně fungují."

  Miloslava Šindrbálová, Brno

 • Za přípravky Dr Michaels jsme vděční

  "Tento lék na lupénku si dcera nemůže vynachválit."

  Norma Houdková, Liberec

 • Zázrak

  "Po čtyřech týdnech používání jsem zcela čistá, v roce 2008 jsem dvakrát podstoupila klimatickou léčbu v Řecku, ale bez velkého úspěchu. Výrobek Dr Michaels je zázrak."

  Alena Marešová, Holýšov

 • Nedůvěra v drahé „zázračné“ přípravky a Ježíškovo překvapení

  "I já jsem byl nedůvěřivý, je to dáno nesolidností spousty firem u nás a neúčinností přípravků, které jsou mnohdy velmi drahé. Zdaleka nejsem jediný, kdo trpí lupénkou a zdaleka nejsem jediný, kdo hledá, pročítá debaty, co komu jak pomohlo a zabralo, kam s lupénkou jezdí a taky kolik se dá za vše zaplatit. Přípravky Dr Michaels nejsou jediné, které jsem zkusil. Už jsem měl chytrou houbu BioDelta (bez účinku), dehtové i konopné masti (promastí a to je vše) a taky různá léčiva (převážně kortikoidy) od kožní lékařky. Ty pomůžou, ale to neužívám.

  Dr Michaels mi přinesl Ježíšek a používám je od začátku tohoto roku jednou denně. Zasaženo lupénkou mám asi 35 % pokožky, převážně ve větších ložiscích. Některá ložiska mám lupénkou ohraničena a středy se hezky čistí a hojí, některá se nechtějí vzdát. Po sedmi dnech se velice zlepšilo olupování a napětí v postižených místech – a to opravdu moc. I když mam přípravky od Ježíška, tak poprvé nelituji vynaložených financí."

  Jiří Landfeld

 • Velmi rychlé zlepšení

  "Potvrzuji velmi dobrou zkušenost s přípravky Dr Michaels. Do přípravků jsem investovala několik tisíc a zlepšení bylo velmi rychlé. Také jsem se připojila k podpoře pojišťoven na úhradu tohoto přípravku. Pacienti si to právem zaslouží."

  Svatoslava Závodná


1 | 2 | 3 |