Podpora pojišťovny

Aktuální počet účastníků: 1731


ZP MV ČR: Klientům s lupénkou přispějeme na nákup přípravků na kůži 500 Kč

Klientům ZP MV ČR, trpícím lupénkou, přispěje ZP MV ČR 500 Kč z fondu prevence. Příspěvek je určen na nákup přípravků na zmírnění projevů této nemoci, užívaných zevně, tedy v podobě mastí, vodiček atd. a zakoupených v lékárně.

“Všichni, kdo známe někoho z lupénkou víme, jak tito nemocní trpí, a to především reakcí okolí, tím, že bývají často vyloučeni ze sociálních vztahů. Jeli tedy na trhu přípravek, navíc bez obsahu kortikoidů, který umí příznaky tohoto onemocnění zmírnit, pak my jako zdravotní pojišťovna uděláme co je v našich silách, abychom ho svým klientům zpřístupnili,“ komentoval rozhodnutí ZP MV ČR její generální ředitel Jaromír Gajdáček.

Příspěvek je vázán na poukaz, který si zájemce vyzvedne na jakékoliv pobočce pojišťovny. Poukazy se začnou vydávat po Velikonocích. Podrobnosti najdete ZDE.

Zdraví jako vášeň zažijete jen se ZP 211!

7.4.2015, Parlamentní listy.cz


Vážení pacienti,

v uplynulých třech letech, kdy působíme na českém trhu, se nás často ptáte, zda na přípravky řady Dr. Michaels přispívá pojišťovna. Dosud tomu tak není, ale hledáme způsob, jak podporu VZP získat. A k tomu nám můžete pomoci i Vy. Pokud chcete, abyste coby pojištěnci nemuseli vydávat tolik finančních prostředků na uzdravení Vaší kůže postižené lupénkou nebo na uzdravení Vašich blízkých díky přípravkům Dr. Michaels, prosíme, podepište naši společnou žádost zde (po odeslání formuláře budete umístěn(-a) na seznam účastníků žádosti o podporu pojišťovny):

*
*
*
*
*
* (ochrana proti spamu)